Kalendarium

 

 Istotne wiadomości dla uczestników wspólnoty AA oraz przyjaciół 

 

 

2019

 

Luty

  • 23 luty(sobota), godzina 09:00-13:00, Grupa AA"DZIEŁO", Kraków ul.Loretańska 11(klasztor oo.Kapucynów,wejście przez brame w murze) - WARSZTATY AA, temat warsztatów"Służba na grupie" ZAPROSZENIE PROGRAM
  • 23 luty(sobota), godzina 18:00, Grupa AA"TY i JA", Brody 149 (Dom Strażaka, k/Kalwarii Zebrzydowskie) - II rocznica powstania grupy AA"TY i JA"
  • 26 luty(wtorek), godzina 18:00, Grupa AA"PRZEMIANA i TRWANIE",Kraków, ul.św. Wawrzyńca 3 (salka parafialna) - XXII rocznica grupy AA"PRZEMIANA i TRWANIE" ZAPROSZENIE

Marzec

  • 02 marzec(sobota), godzina 09:00, Opole Edmunda Osmańczyka 22(Zespół Szkół Mechanicznych) - Warsztaty"Różne Drogi Duchowości" PROGRAM (hasło otwarcia-drugi Legat AA pisany małymi literami, bez polskich liter
  • 07marzec(czwartek), godzina 09:00, Grupa AA"KANONICZA", Kraków ul.Kanonicza 11- II rocznica grupy AA"KANONICZA"
  • 08-10 marzec, Góra Św. Anny Al.Jana Pawła II 7 (Dom pielgrzyma) - XXII Ogólnopolskie Warsztaty Tradycji FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
  • 10 marzec(niedziela), godzina 10:00, Przeworsk ul. Jagiellońska 10 (Urząd miasta) - Warsztaty  ,,12 Tradycji – sposób na prawidłowe funkcjonowanie grupy AA” PROGRAM
  • 10 marzec (niedziela), godzina 16:00, Grupa AA"EXODUS", Kraków, ul. Aleksandry 1, salka parafialna - XII rocznica powstania grupy AA"EXODUS"
  • 15 marzec(piątek), godzina 19:00, Grupa AA"OSTOJA", Kępie 132 (remiza OSP) - VII rocznica grupy AA"OSTOJA"
  • 22-24 marzec , Gródek nad Dunajcem 153(Centrum formacyjno-rekolekcyjne Diecezji Tarnowskiej"Arka") - XV Ogólnopolskie Warsztaty Kolporterów i Kolportażu Literatury AA ZAPROSZENIE PROGRAM   MAPKA (hasło otwarcia-drugi Legat AA pisany małymi literami, bez polskich liter)

Kwiecień

  • 05-07 kwiecień, Juchnowiec Kościelny Hermanówka 2 (Dom Rekolekcyjny) - Ogólnopolskie Wrasztaty Łączników Internetowych oraz Dyżurnych On-Line ZAPROSZENIE PROGRAM
  • 05-07 kwiecień, Łazy ul. Gościnna 5 (Centrum Rekreacyjno-wypoczynkowe FALA1, k/Milena) - XIII Ogólnopolskie Warsztaty Niesienia posłania do Zakładów Karnych i Aresztów Śledczych ZAPROSZENIE PROGRAM
  • 12-14 kwiecień, Woźniaków 56 (Dom Rekolekcyjny) - I Ogólnopolskie Warsztaty Literatury AA ZAPROSZNIE PROGRAM
  • 27 kwiecień(sobota), godzina 18:00, Grupa AA"IWONKA",Iwonicz ul. Zagrodniki 18 (Dom Ludowy) - XIII rocznica powstania grupy "IWONKA", temat mityngu: „Moja droga do Wspólnoty, a moja droga zdrowienia”(Przed i po mityngu wydarzenia towarzyszące)

Maj

  • 18 maj(sobota), godzina 17:00, Grupa AA"ADAM",Lesko,  ul. J.Pawła II 18(klub "Bieszczadnik") - XXIV rocznica powstania grupy "ADAM" (po mityngu wydarzenia towrzyszące)
  • 24-26 maj, Jawor, Ośrodek Wypoczynkowy "Rewita Solina" (nad jeziorem Solina)- Zlot Radości  Regionu AA Galicja ZAPROSZENIE    REZERWACJA   PROGRAM
  • 31maj-02 czerwiec, Grupy AA z Podbeskidzia , Międzybrodzie Żywieckie Isepnicka 29 (O.W. "NIAGARA") - Warsztaty 12 Kroków  ZAPROSZENIE  PROGRAM

 

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

  • 11-13 pażdziernik, Szkocja, Stirling FK9 4LA (Iniwersity of Styrling) - Zlot 25-lecia Polskojęzycznych grup AA na Wyspach, temat: ''Jedność i Duchowość"  ZAPROSZENIE PROGRAM   (hasło otwarcia-drugi Legat AA pisany małymi literami, bez polskich liter)