Kalendarium

 

 Istotne wiadomości dla uczestników wspólnoty AA oraz przyjaciół 

 

 

2019

 

Wrzesień

  • 20 wrzesień (piątek), godzina 18:00, Grupa AA"E-DROMADER", Kraków ul. Komorowskiego 12 ( przychodnia zdrowia) - IV rocznica powstania grupy AA"E-DROMADER"
  • 20-22 wrzesień, Tenczyn 444(Dom Rekolekcyjny oo.Kapucynów) - WARSZTATY ODWOŁANE  WIĘCEJ INFORMACJI
  • 20-22 wrzeień, Góra św. Anny al. Jana Pawła II 7 (Dom Pilegrzyma) - IV Ogólnopolskie Warsztaty Informacji Publicznej ZAPROSZENIE PROGRAM
  • 21 wrzesień (sobota), godzina 17:30, Grupa AA"SEBASTIAN", Dynów ul. Szkolna 11 (Zespół Szkół ) - XXII rocznica powstania grupy AA"SEBASTIAN"ZAPROSZENIE PROGRAM
  • 23 wrzesień (poniedziałek), godzina 19:00, Grupa AA"ATOL", Bielsko-Biała, ul. Sobieskiego 6 (PIK) - XIX rocznica powstania grupy AA"ATOL", spiker: Zbyszek z Bystrej
  • 27-29 wrzesień,  Łeba przy ul. Namorskiej 10 (Ośrodek Wczasowy "Wodnik) - III Ogólnopolskie Warsztaty VII TRADYCJI WIĘCEJ INFORMACJI
  • 29 wrzesień (niedziela), godzina 10:00, Przeworsk ul. Jagiellońska 10 (Urząd Miasta) - Warsztaty Tradycji ZAPROSZENIE PROGRAM
  • 29 września( niedziela), godz. 18:00, Grupa AA"QUO VADIS", Bielsko-Komorowice, ul. Św. Jana Chrzciciela 22 9salki) - XVII rocznica powstania grupy AA"QUO VADIS" , spiker:Fredzia z Andrychowa

Październik

  • 01 październik (wtorek), godzina 18:00, Grupa AA"BESKID BŁONIE", Bielsko-Biała, ul. Inwalidów 5 (BTT) - XXXI rocznica powstania grupy AA"BESKID BŁONIE"
  • 04-06 październik , Czarna Sędziszowska 987 (Dom Rekolekcyjny "Kana") - Warsztaty Służb AA ZAPROSZENIE PROGRAM  (hasło otwarcia-drugi Legat AA pisany małymi literami, bez polskich liter)
  • 04-06 październik, Warszawa ul. Odrębna 4 (Centrum Szkoleniowo Konferencyjne) - Ogólnopolskie Warsztaty Rzeczników Intergrup i  Regionów ZAPROSZENIE PROGRAM (hasło otwarcia-drugi Legat AA pisany małymi literami, bez polskich liter)
  • 11-13 pażdziernik, Szkocja, Stirling FK9 4LA (Iniwersity of Styrling) - Zlot 25-lecia Polskojęzycznych grup AA na Wyspach, temat: ''Jedność i Duchowość"  ZAPROSZENIE PROGRAM   (hasło otwarcia-drugi Legat AA pisany małymi literami, bez polskich liter)
  • 12 październik (sobota), godzina 17:00, Grupa AA"BILL i BOB", Kraków -Nowa Huta ul. Makuszyńskiego 19 ( Dom PCK ) - XXVI rocznica grupy AA"BILL i BOB"
  • 19 październik (sobota), godzina 18:00, Grupa AA"MICHAEL", Czaniec ul.Kościelna (sala przy kościele) - XII rocznica powstania grupy AA"MICHAEL"
  • 26 październik (sobota), Rzeszów ul.Podwisłocze 6 (Spółdzielczy osiedlowy Dom Kultury oś.Nowe Miasto) - Regionalne Warsztaty Niesienia Posłania do ZK i AŚ ZAPROSZENIE PROGRAM
  • 26 październik (sobota), godzina 09:00, Tarnów ul.Pułaskiego 91(Nowopowstaly PIK)  - Warsztaty  Służba Na Grupie (Organizator - grupy AA z Podgórza)  PROGRAM -WSTĘPNY
  • 26 października (sobota), godz. 17:15, Grupa AA"PRZEZNACZENIE", Oświęcim, Pl. św. Maksymiliana 1 (sala św. Józefa w Kościele Św. Maksymiliana) - XXXII rocznica powstania grupy AA"PRZEZNACZENIE" (po mityngu wydarzenia towarzyszące)

Listopad

 

  • 08 -11 listopad, Sielpia ul.Spacerowa 11 (Ośrodek Wypoczynkowy "Lucznik") - 48 KONFERENCJA SŁUŻBY KRAJOWEJ AA PROGRAM    WIĘCEJ INFORMACJI
  • 09 listopad (sobota), godzina 17:00, Grupa AA"ZDROWE ŻYCIE", Rokietnica 681 (sala WDK) - VII rocznica powstania grupy AA"ZDROWE ŻYCIE"
  • 15 -17 listopad, Tenczyn 444(Dom Rekolekcyjny oo.Kapucynów) - Warsztaty Regionalne -12 Kroków, 12 Tradycji, 12 Koncepcji WIĘCEJ INFORMACJI
  • 22 -24 listopad , Międzybrodzie Żywieckie Isepnicka 29 (O.W. Niagara) - Warsztaty 12 Kroków (Organizator -grupy AA z Podbeskidzia) ZAPROSZENIE PROGRAM MAPKA
  • 23 listopada (sobota), godz. 18:00, Grupa AA"NADZIEJA", Bielsko ul. ul. Startowa 16 (salki w Kościele w Cygańskim Lesie, zmiana miejsca spotkań - teraz w budynku kościoła) - VII rocznica powstania grupy AA"NADZIEJA"